• Telefon: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco KHD Starter Për 0001416036 24V 5.4kw

  • Njësia Çmimi: USD 55-85 / Copë / copë
  • Pagesa Lloji: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Order: 50Piece / Copë
  • Kohë për dorëzim: 30 Days
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Detail Product

    Produkt Tags

    Info Basic
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model Nr .: 0001416036
    Driving Type: Të tjera
    Sistemi i kontrollit: Të tjera
    Forma DC: Common Starter Motor
    Markë: Boya
    Aplikimi: IVECO
    OEM: 0021518501
    Voltage: 24V
    Fuqia: 5.4KW
    Dhëmbët: 11T

    Informacion shtesë

    ------------------------------------------------ --------------------

    Paketimi: Neutral kartoni Box
    Produktiviteti: E re
    Markë: Boya
    Transportation: Ocean, Land, Air
    Vendi i origjinës: Kina (kontinent)
    Furnizimi Aftësia: 2000
    Certifikata: ISO9001
    Kodi HS: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    përshkrim i produktit

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    APLIKIMET:

    markë model lloj vit
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat!