• Telefon: + 86-311-80696188
 • E-mail: daniel@world-starter.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns06
  • sns07

  AAPEX Trego 2018

  AAPEX Trego 2018
  AAPEX Shfaq: tregtia tregojnë
  automobilave aftermarket Produkte Expo (AAPEX) është ngjarja Kryeministri i industrisë për produkte të reja, zgjidhje të biznesit, risi më të fundit, arsimi gjerë dhe rrjeteve të jashtëzakonshme. Industria përfshin të gjitha produktet dhe shërbimet e blera për automjete të lehta dhe të rënda pas shitjes fillestare, duke përfshirë pjesë këmbimi, pajisje, lubrifikantë, produkte dukje, goma, riparime përplasje, riparime të shërbimit si dhe mjetet dhe pajisjet e nevojshme për të bërë riparimin.

  Profili i Event AAPEX Shfaq
  Industries: Pjesë Automobile Car Karvanët Cars automjeteve komerciale Motoçikleta
  edicionin e ardhshëm AAPEX Trego
  Nga martën 30 tetor deri të enjten 1 nëntor 2018
  Vendi: Sands Expo & Convention Center
  Qyteti: Las Vegas
  Shteti: Shtetet e Bashkuara të Amerikës


  Ora Post: Sep-04-2018
  
  WhatsApp Online Chat!