• Телефон: + 86-311-80696188
 • Е-маил: даниел@ворлд-стартер.цом
  • снс01
  • снс02
  • снс03
  • снс04
  • снс05
  • снс06
  • снс07

  Алтернатор за Деутз Енгине, 1181735,1182043,1182399

 • Јединица Цена: долара 55-85 / Пиеце / Пиецес
 • Тип плаћање: М / Т Вестерн Унион
 • Инкотерм: ФОБ, ЦФР, ЦАФ
 • Мин. Ордер: 50Пиеце / комада
 • Време испоруке: 30 дана
 • Порт: Шангај, Ксинганг
 • proizvod Детаљ

  ознаке производа

  Основне информације
  ------------------------------------------------ --------------------

  Модел бр .: 01182399
  Вожња Типе:
  Систем контроле: Друго
  ДЦ Облик: Заједнички стартера мотора
  Бренд: Боиа
  Примена: ДЕУТЗ
  РТЛ: 01182043
  Напон: 24В
  Амп: 80А

  Додатне информације

  ------------------------------------------------ --------------------

  Паковање: Неутрална картонска кутија
  Продуктивност: Врхунски квалитет
  Бренд: Боиа
  Транспорт: океан, земљиште, Клима
  Место порекла: Кина (копно)
  Набавка Способност: 2000
  Сертификат: ИСО9001
  Хс код: 8511409900
  Порт: Шангај, Нингбо, Ксинганг


  Опис производа

  РТЛ Парт Но
  УАИ 1182399
  деутз 01181735 
  деутз 01182043 
  деутз 01182399 
  деутз 01183131 
  искра 11201795
  искра 11203043
  искра 11203064
  искра 11204280
  искра ААН5106 
  искра ААН5116 
  искра ААН5121 
  искра ААН8189 
  КХД 1181735
  КХД 1182043
  КХД 1182399
  КХД 1183131
  луцас ЛРА03040 
  луцас ЛРА3040

  ПРИМЕНА

  rand модел Тип година
  КХД мотор [БФ12Л0513Ц]  
  КХД мотор [ТЦД2010]  
  КХД мотор [ТЦД2012]  
  КХД Мотор 4.8 [БФ6М1012]  
  КХД Мотор 4.9 [БФ6М1012Ц]  

   

   


 • Претходна:
 • Следеће:

 • 
  ВхатсАпп Мессенгер Удји на цхат!