• Телефон: + 86-311-80696188
 • Е-маил: даниел@ворлд-стартер.цом
  • снс01
  • снс02
  • снс03
  • снс04
  • снс05
  • снс06
  • снс07

  Босцх стартер ДЕУТЗ 1011 Мотори 0-001-223-016 0001223016

 • Јединица Цена: долара 55-85 / Пиеце / Пиецес
 • Тип плаћање: М / Т Вестерн Унион
 • Инкотерм: ФОБ, ЦФР, ЦАФ
 • Мин. Ордер: 10пиеце / комада
 • Време испоруке: 5 дана
 • Порт: Шангај, Ксинганг
 • proizvod Детаљ

  ознаке производа

  Основне информације
  ------------------------------------------------ --------------------

  Модел бр .: 0001223016
  Вожња Типе:
  Систем контроле: Друго
  ДЦ Облик: Заједнички стартера мотора
  Бренд: Боиа
  Примена: Деутз Мотори
  РТЛ: 01182384
  Напон: 12В
  Снага: 2.3КВ
  Зуби: 9Т

  Додатне информације

  ------------------------------------------------ --------------------

  Паковање: Неутрална картонска кутија
  Продуктивност: Врхунски квалитет
  Бренд: Боиа
  Транспорт: океан, земљиште, Клима
  Место порекла: Кина (копно)
  Набавка Способност: 2000
  Сертификат: ИСО9001
  Хс код: 8511409900
  Порт: Шангај, Нингбо, Ксинганг


  Опис производа

  Референтни nB Произвођач
  0001223016 Босцх
  0001223021 Босцх
  01182382 КХД
  01182384 КХД
  01183599 КХД
  1181751 КХД
  1182124 КХД
  1182382 КХД
  1182384 КХД
  1183599 КХД
  113181 ТЕРЕТ
  25-3324 ДРИ
  11.131.223 Искра / ЛЕТРИКА
  АЗЕ4566 Искра / ЛЕТРИКА
  ЛРС01755 Луцас
  2011-099РС РС-
  СТР22075 ВООДАУТО
  ЕАА-121068 ЕАА
  РНЛ223016 РНЛ
  8506 ЦЕВАМ
  ЦСТ10226АС КАСКО
  ЦСТ10226ГС КАСКО
  ЦСТ21139ГС КАСКО
  18951Н УАИ / ТРАНСПО
  861094 Престолите
  ДРС9820 ДЕЛЦО
  ДРС9820Н ДЕЛЦО
  19083027 ДЕЛЦО
  С0101 КАО-П
  АЕИ1755 АУТОЕЛЕЦТРО

   

  Апликација:

  БВ124ДХ-3 Ф3Л1011 ДЕУТЗ Дизел 1997-2006
  БВ124ПДХ-3 Ф3Л1011 Деутз-Дизел 1997-2006

   

   

   

   


 • Претходна:
 • Следеће:

 • 
  ВхатсАпп Мессенгер Удји на цхат!