• Телефон: + 86-311-80696188
 • Е-маил: даниел@ворлд-стартер.цом
  • снс01
  • снс02
  • снс03
  • снс04
  • снс05
  • снс06
  • снс07

  ДАФ 75 Камиони стартер 0001231013 112055 ЦС1331

 • Јединица Цена: долара 55-85 / Пиеце / Пиецес
 • Тип плаћање: М / Т Вестерн Унион
 • Инкотерм: ФОБ, ЦФР, ЦАФ
 • Мин. Ордер: 50Пиеце / комада
 • Време испоруке: 30 дана
 • Порт: Шангај, Ксинганг
 • proizvod Детаљ

  ознаке производа

  Основне информације
  ------------------------------------------------ --------------------

  Модел бр 0001231013
  Дривинг другог типа
  Систем за контролу Друго
  ДЦ Облик Заједнички стартер мотор
  бранд БОИА
  Апплицатион ДАФ Труцкс
  РТЛ 1346162
  напон 24В
  snaga 4.0кВ
  зуби 11Т

  Додатне информације

  ------------------------------------------------ --------------------

  Паковање: Неутрална картонска кутија
  Продуктивност: Врхунски квалитет
  Бренд: Боиа
  Транспорт: океан, земљиште, Клима
  Место порекла: Кина (копно)
  Набавка Способност: 2000
  Сертификат: ИСО9001
  Хс код: 8511409900
  Порт: Шангај, Нингбо, Ксинганг

   

  Опис производа

  ДАФ 75 Камиони стартер 0001231013 112055 ЦС1331

  Босцх       0001231013
  ДАФ            1346162
  ТЕРЕТ     112055, ЦС1331
  Лестер     30125
  УАИ             2-2635-Бо
  ВООДАУТО      СТР50013
  Босцх       0001231041
  ДАФ            1231013
  ДАФ            1735788
  ДЕЛЦО       ДРС7980
  Луцас        ЛРС01896
  Луцас        ЛРС1896
  Москва ВАЛЕО        458331
  Москва ВАЛЕО        585200
  ДАФ 75 возила

   Апликација:

  Марка модел Тип година Коментари
  ДАФ 75 ЦФ.250 9.2 [ПФ183М] 01.1998-12.2000  
  ДАФ 75 ЦФ.250 9.2 [ПФ183М] [ПФ212М] 01.1998-12.2000  
  ДАФ 75 ЦФ.290 9.2 [ПФ212М] 01.1998-12.2000  
  ДАФ 75 ЦФ.320 9.2 [ПФ235М] 01.1998-12.2000  
  ДАФ 75.240 8.7 [РС180] [РС180Л] [РС180М] 07.1992-02.1998  
  ДАФ 75.270 8.7 [РС200] [РС200Л] [РС200М] 07.1992-02.1998  
  ДАФ 75.300 8.7 [РС222Л] [РС222Л] [РС222М] 07.1992-02.1998  
  ДАФ ЦН 75.250 9.2 [ПЕ183Ц] 01.2001-  
  ДАФ ЦН 75.310 9.2 [ПЕ228Ц] 01.2001-  
  ДАФ ЦН 75.360 9.2 [ПЕ265Ц] 01.2001-  

 • Претходна:
 • Следеће:

 • 
  ВхатсАпп Мессенгер Удји на цхат!