• Телефон: + 86-311-80696188
 • Е-маил: даниел@ворлд-стартер.цом
  • снс01
  • снс02
  • снс03
  • снс04
  • снс05
  • снс06
  • снс07

  Деутз мотор 1013 24в стартера 01180999 Бош стартера 0001231005

 • Јединица Цена: долара 55-85 / Пиеце / Пиецес
 • Тип плаћање: М / Т Вестерн Унион
 • Инкотерм: ФОБ, ЦФР, ЦАФ
 • Мин. Ордер: 1 Пиеце / Пиецес
 • Време испоруке: 2 дана
 • Порт: Схангхаи, КСИНГАНГ
 • proizvod Детаљ

  ознаке производа

  Основне информације
  ------------------------------------------------ --------------------

  Модел бр .: 0001231005
  Вожња Типе:
  Систем контроле: Друго
  ДЦ Облик: Заједнички стартер мотора
  Бренд: Боиа
  Примена: ДЕУТЗ
  РТЛ: 01180999КЗ
  Напон: 24В
  Снага: 4.0кВ
  Зуби: 9Т

  Додатне информације

  ------------------------------------------------ --------------------

  Паковање: Неутрална картонска кутија
  Продуктивност: Врхунски квалитет
  Бренд: Боиа
  Транспорт: океан, земљиште, Клима
  Место порекла: Кина (копно)
  Набавка Способност: 2000
  Сертификат: ИСО9001
  Хс код: 8511409900
  Порт: Шангај, Нингбо, Ксинганг


  Опис производа

  Деутз мотор 1013 24в стартера 01180999 Бош стартера 0001231005

  Замените Нумберс:

  босцх  0001231005, 0001231028, 0001263008, 0001263007, 0001263052, 0986021000.
  КХД  01180999, 01180999КЗ, 01182235, 01182235КЗ, 01183239, 01183681, 1180999, 1182235, 1180999КЗ, 1182235КЗ, 1183239.
  деутз  01180999, 01180999БС, 01182235, 01182931, 01183122, 01183239, 01183681, 01183716, 1180999, 1182235, 1182931, 1183122, 1183239, 7026025А.
  бомаг  05726191.
  МАГНЕТИ МАРЕЛЛИ  063522310050, МСН2043.
  искра  11.130.842, 11.131.514, 11.131.621, 11.131.755, 11.131.770, 11.132.139, АЗФ4133, АЗФ4161, АЗФ4195, АЗФ4198, АЗФ4311, АЗФ4515, ИС0842, ИС1255.
  Моторхерз  112494ЦН.
  ВПС  18958Н.
  волво  20405828, 2041237, 21311522, 22175633, 22175635.
  ика  6.1035.0.
  лиебхерр  7026025А.
  ПРЕСТОЛИТЕ  861053.
  ХЦ-ПАРТС  ЦС1514.
  делцо  ДРТ1000.
  луцас  ЛЕС0319, ЛРС01936.

 • Претходна:
 • Следеће:

 • 
  ВхатсАпп Мессенгер Удји на цхат!