• Телефон: + 86-311-80696188
 • Е-маил: даниел@ворлд-стартер.цом
  • снс01
  • снс02
  • снс03
  • снс04
  • снс05
  • снс06
  • снс07

  ИВЕЦО Деутз енгине Ф6Л913 КХД стартер 0001368001

 • Јединица Цена: долара 55-85 / Пиеце / Пиецес
 • Тип плаћање: М / Т Вестерн Унион
 • Инкотерм: ФОБ, ЦФР, ЦАФ
 • Мин. Ордер: 50Пиеце / комада
 • Време испоруке: 30 дана
 • Порт: Шангај, Ксинганг
 • proizvod Детаљ

  ознаке производа

  Основне информације
  ------------------------------------------------ --------------------

  Модел бр .: 0001368001
  Вожња Типе:
  Систем контроле: Друго
  ДЦ Облик: Заједнички стартер мотора
  Бренд: Боиа
  Примена: Деутз енгине
  РТЛ: 01173241
  Напон: 24В
  Снага: 4.0кВ
  Зуби: 9Т

  Додатне информације

  ------------------------------------------------ --------------------

  Паковање: Неутрална картонска кутија
  Продуктивност: Врхунски квалитет
  Бренд: Боиа
  Транспорт: океан, земљиште, Клима
  Место порекла: Кина (копно)
  Набавка Способност: 2000
  Сертификат: ИСО9001
  Хс код: 8511409900
  Порт: Шангај, Нингбо, Ксинганг


  Опис производа

  Референтни nB Произвођач
  0001360012 Босцх
  0001360014 Босцх
  0001360035 Босцх
  0001368001 Босцх
  0001368007 Босцх
  0001368088 Босцх
  0986011270 Босцх
  110523 ТЕРЕТ
  19024226 ДЕЛЦО
  19024234 ДЕЛЦО
  19024813 ДЕЛЦО
  ДРС1270 ДЕЛЦО
  11.130.075 Искра / ЛЕТРИКА
  11.130.141 Искра / ЛЕТРИКА
  11.130.151 Искра / ЛЕТРИКА
  11.130.491 Искра / ЛЕТРИКА
  11.130.673 Искра / ЛЕТРИКА
  АЗЈ3132 Искра / ЛЕТРИКА
  АЗЈ3222 Искра / ЛЕТРИКА
  АЗЈ3518 Искра / ЛЕТРИКА
  АЗЈ3522 Искра / ЛЕТРИКА
  1180804 КХД
  ЛРС00923 Луцас
  455516 Москва ВАЛЕО
  СТР22008 ВООДАУТО
  01182235 КХД
  01182235КЗ КХД
  01183239 КХД
  01183681 КХД
  03046537 КХД
  0986021000 Босцх
  11.130.842 Искра / ЛЕТРИКА
  11.131.770 Искра / ЛЕТРИКА
  1182235 КХД
  1182235КЗ КХД
  1183239 КХД
  120-20133 Роберт је
  1853162 КХД
  18958Н УАИ / ТРАНСПО
  19083030 ДЕЛЦО
  20405828 ВОЛВО
  2041237 ВОЛВО
  21311522 ВОЛВО
  22175633 ВОЛВО
  22175635 ВОЛВО
  2300088А Ахлманн
  260-23201 Дикие
  АЗФ4133 Искра / ЛЕТРИКА
  АЗФ4195 Искра / ЛЕТРИКА
  АЗФ4198 Искра / ЛЕТРИКА
  АЗФ4515 Искра / ЛЕТРИКА
  ЦС1514 ХЦ ДЕЛОВИ
  ЦСТ10657 КАСКО
  ЦСТ10679 КАСКО
  ДРТ100 ДЕЛЦО
  ДРТ1000 ДЕЛЦО
  ИС0842 Искра / ЛЕТРИКА
  ИС1255 Искра / ЛЕТРИКА
  ЛРС01936 Луцас
  СТР22117 ВООДАУТО
  ТС 6188 Дикие
  01182931 трактори
  01183122 трактори
  11.131.514 Искра / ЛЕТРИКА
  11.131.621 Искра / ЛЕТРИКА
  11.131.755 Искра / ЛЕТРИКА
  11.132.139 Искра / ЛЕТРИКА
  18958 Лестер
  19726 Лестер
  273-42201 Дикие
  50-8435 УАИ / ТРАНСПО
  91-15-7174 Вилсон
  АЗФ4161 Искра / ЛЕТРИКА
  АЗФ4311 Искра / ЛЕТРИКА
  ЦСТ10657АС КАСКО
  ЦСТ10657ГС КАСКО
  ДРТ1000Н ДЕЛЦО
  ЛЕТИС1255 ВООДАУТО
  ЛРС1936 Луцас
  СГ0083 Гхибауди
  ТС 6267 Дикие
  28,0530 Лаубер
  28.0530М Лаубер
  8660 ЦЕВАМ
  ЦСТ10611АС КАСКО
  ЦСТ10611ЕС КАСКО
  17073Н УАИ / ТРАНСПО
  20500923ГБ Престолите
  ЦСТ10679ГС КАСКО
  ЦСТ10764АС КАСКО
  ЦСТ10764ГС КАСКО
  22,0530 Лаубер
  01183716 трактори

  Апликација

  Марка модел Тип година
  ИВЕЦО БА 110-13 6.1 [БФ6Л913Т] [Ф6Л913] 04.1985-02.1986
  ИВЕЦО БА 110-16 6.1 [БФ6Л913Т] [Ф6Л913] 03.1986-12.1991
  ИВЕЦО БА 130-13 6.1 [БФ6Л913Т] [Ф6Л913] 03.1986-05.1989
  ИВЕЦО БА 130-16 6.1 [БФ6Л913] 03.1986-12.1991
  ИВЕЦО БА 75-9 4.1 [БФ4Л913Т] 11.1985-05.1989
  ИВЕЦО БА 80-13 6.1 [БФ6Л913Т] [Ф6Л913] 03.1986-12.1989
  ИВЕЦО БА 80-16 6.1 [БФ6Л913] 03.1986-12.1989
  ИВЕЦО БА 90-13 6.1 [БФ6Л913Т] 03.1986-12.1991
  ИВЕЦО П / ПА 120-13 6.2 [БФ6Л913Т] 08.1983-09.1990
  ИВЕЦО П / ПА 120-13 6.2 [Ф6Л913] 01.1983-02.1986

   

  0001368001-1

  0001368001-2

   


 • Претходна:
 • Следеће:

 • 
  ВхатсАпп Мессенгер Удји на цхат!