• Телефон: + 86-311-80696188
 • Е-маил: даниел@ворлд-стартер.цом
  • снс01
  • снс02
  • снс03
  • снс04
  • снс05
  • снс06
  • снс07

  Ивецо КХД стартер За 0001416036 24в 5.4кв

 • Јединица Цена: долара 55-85 / Пиеце / Пиецес
 • Тип плаћање: М / Т Вестерн Унион
 • Инкотерм: ФОБ, ЦФР, ЦАФ
 • Мин. Ордер: 50Пиеце / комада
 • Време испоруке: 30 дана
 • Порт: Шангај, Ксинганг
 • proizvod Детаљ

  ознаке производа

  Основне информације
  ------------------------------------------------ --------------------

  Модел бр .: 0001416036
  Вожња Типе:
  Систем контроле: Друго
  ДЦ Облик: Заједнички стартера мотора
  Бренд: Боиа
  Примена ИВЕЦО
  РТЛ: 0021518501
  Напон: 24В
  Снага: 5.4КВ
  Зуби: 11Т

  Додатне информације

  ------------------------------------------------ --------------------

  Паковање: Неутрална картонска кутија
  Продуктивност: Врхунски квалитет
  Бренд: Боиа
  Транспорт: океан, земљиште, Клима
  Место порекла: Кина (копно)
  Набавка Способност: 2000
  Сертификат: ИСО9001
  Хс код: 8511409900
  Порт: Шангај, Нингбо, Ксинганг


  Опис производа

  Босцх 0001401101
  Босцх 0001410101
  Босцх 0001410111
  Босцх 0001416033
  Босцх 0001416036
  Босцх 0001411029
  Босцх 0986012730
  Босцх 1273
  ДЕЛЦО 19024033
  ЕЛМОТ 6200000
  трактори 01174645
  Луцас ЛРС00748
  Луцас ЛРС01862
  Луцас ЛРС1862
  Луцас ЛРС748

  ПРИМЕНА:

  Марка модел Тип година
  ИВЕЦО П / ПА 160-23 12.8 [Ф8Л413Ф] 06.1986-05.1989
  ИВЕЦО П / ПА 160-30 12.8 [БФ8Л513] 06.1986-05.1989
  ИВЕЦО П / ПА 170-23 13.4 [Ф8Л513] 04.1988-07.1991
  ИВЕЦО П / ПА 170-25 13.4 [Ф8Л513] 03.1989-07.1991
  ИВЕЦО П / ПА 170-34 12.8 [БФ8Л513] 04.1989-07.1991
  ИВЕЦО П / ПА 180-23 13.4 [Ф8Л513] 07.1991-07.2000
  ИВЕЦО П / ПА 180-25 13.4 [Ф8Л513] 07.1991-07.2000
  ИВЕЦО П / ПА 180-34 12.8 [БФ8Л513] 07.1991-07.2000
  ИВЕЦО П / ПА 190-25 12.8 [Ф8Л413Ф] 07.1983-09.1990
  ИВЕЦО П / ПА 260-25 12.8 [Ф8Л413Ф] 07.1983-06.1986
  ИВЕЦО П / ПА 260-25 13.4 [Ф8Л513] 04.1989-12.1999
  ИВЕЦО П / ПА 260-30 12.8 [БФ8Л513] 06.1986-05.1990
  ИВЕЦО П / ПА 260-34 12.8 [БФ8Л513] 04.1989-12.1999
  ИВЕЦО П / ПА 300-30 12.8 [БФ8Л513] 04.1987-05.1989
  ИВЕЦО П / ПА 330-30 12.8 [БФ8Л513] 05.1986-09.1990
  ИВЕЦО П / ПА 340-34 12.8 [БФ8Л513] 03.1989-12.1998

   

   


 • Претходна:
 • Следеће:

 • 
  ВхатсАпп Мессенгер Удји на цхат!