• Телефон: + 86-311-80696188
 • Е-маил: даниел@ворлд-стартер.цом
  • снс01
  • снс02
  • снс03
  • снс04
  • снс05
  • снс06
  • снс07

  Нови стартер ЗА ДЕЛЦО 39МТ 10461759 19011512 8200027 8200044 СДР0328

 • Јединица Цена: долара 55-85 / Пиеце / Пиецес
 • Тип плаћање: М / Т Вестерн Унион
 • Инкотерм: ФОБ, ЦФР, ЦАФ
 • Мин. Ордер: 50Пиеце / комада
 • Време испоруке: 30 дана
 • Порт: Шангај, Ксинганг
 • proizvod Детаљ

  ознаке производа

  Основне информације
  ------------------------------------------------ --------------------

  Модел Но .: 39МТ
  Вожња Типе:
  Систем контроле: Друго
  ДЦ Облик: Заједнички стартера мотора
  Бренд: Боиа
  Примена: Цумминс мотори
  РТЛ: 8200027
  Напон: 24В
  Снага: 8.3КВ
  Зуби: 12Т

  Додатне информације

  ------------------------------------------------ --------------------

  Паковање: Неутрална картонска кутија
  Продуктивност: Врхунски квалитет
  Бренд: Боиа
  Транспорт: океан, земљиште, Клима
  Место порекла: Кина (копно)
  Набавка Способност: 2000
  Сертификат: ИСО9001
  Хс код: 8511409900
  Порт: Шангај, Нингбо, Ксинганг

  Опис производа

  АРРОВХЕАД СДР0328
  Арровхеад (РТЛ) Д8200435
  Цумминс 3102763
  ДЕЛЦО 10461759, 19011512, 8200027, 8200044, 8200086, 8300011
  Ј & Н 410-12294
  Лестер 6826, 6836
  АНБ УЛ-4391, УЛ-4393
  УНИПОИНТ СТР 4391
  УАИ 2-2364-ДН

  ПРИМЕНА

  Цумминс ИСЦ 8.3Л мотори


 • Претходна:
 • Следеће:

 • 
  ВхатсАпп Мессенгер Удји на цхат!