• Телефон: + 86-311-80696188
 • Е-маил: даниел@ворлд-стартер.цом
  • снс01
  • снс02
  • снс03
  • снс04
  • снс05
  • снс06
  • снс07

  Нови стартер за Деутз енгине01181101, 0001231006, 0-001-231-006, 19724

 • Јединица Цена: долара 55-85 / Пиеце / Пиецес
 • Тип плаћање: М / Т Вестерн Унион
 • Инкотерм: ФОБ, ЦФР, ЦАФ
 • Мин. Ордер: 10 Пиеце / Пиецес
 • Време испоруке: 2 дана
 • Порт: Схангхаи, КСИНГАНГ
 • proizvod Детаљ

  ознаке производа

  Основне информације
  ------------------------------------------------ --------------------

  Модел бр .: 0001231006
  Вожња Типе:
  Систем контроле: Друго
  ДЦ Облик: Заједнички стартер мотора
  Бренд: Боиа
  Примена: ДЕУТЗ
  РТЛ: 01181101
  Напон: 24В
  Снага: 4.0кВ
  Зуби: 11Т

  Додатне информације

  ------------------------------------------------ --------------------

  Паковање: Неутрална картонска кутија
  Продуктивност: Врхунски квалитет
  Бренд: Боиа
  Транспорт: океан, земљиште, Клима
  Место порекла: Кина (копно)
  Набавка Способност: 2000
  Сертификат: ИСО9001
  Хс код: 8511409900
  Порт: Шангај, Нингбо, Ксинганг


  Опис производа

  Нови стартер за Деутз енгине01181101, 0001231006, 0-001-231-006, 19724

  Замените Нумберс:

  Босцх

  0001231006,0001368077,0986017270,1727

  КХД

  01177442,01178671,01181101,1177442,1178671,1181101

  Луцас

  ЛРС01947, ЛРС1947

  aplikacije:

  НАПРАВИТИ

  ТИП

  Модел

  ГОДИНА

  МОТОР

  трактори

  Мотори - Морски

  Разни модели

  1989

  Ф2Л1011 (1.4Л - 1366цц)

  трактори

  Мотори - Морски

  Разни модели

  1989

  Ф3Л1011 (2.0Л - 2049цц)

  трактори

  Мотори - Морски

  Разни модели

  1989

  Ф4Л1011 (2.7Л - 2732цц)

  трактори

  Мотори - Морски

  Разни модели

  1990

  Ф2Л1011 (1.4Л - 1366цц)

  трактори

  Мотори - Морски

  Разни модели

  1990

  Ф3Л1011 (2.0Л - 2049цц)

  трактори

  Мотори - Морски

  Разни модели

  1990

  Ф4Л1011 (2.7Л - 2732цц)

  трактори

  Мотори - Морски

  Разни модели

  1991

  Ф2Л1011 (1.4Л - 1366цц)

  трактори

  Мотори - Морски

  Разни модели

  1991

  Ф3Л1011 (2.0Л - 2049цц)

  трактори

  Мотори - Морски

  Разни модели

  1991

  Ф4Л1011 (2.7Л - 2732цц)

  трактори

  Мотори - Морски

  Разни модели

  1992

  Ф2Л1011 (1.4Л - 1366цц)

  трактори

  Мотори - Морски

  Разни модели

  1992

  Ф3Л1011 (2.0Л - 2049цц)

  трактори

  Мотори - Морски

  Разни модели

  1992

  Ф4Л1011 (2.7Л - 2732цц)

  трактори

  Мотори - Морски

  Разни модели

  1993

  Ф2Л1011 (1.4Л - 1366цц)

  трактори

  Мотори - Морски

  Разни модели

  1993

  Ф3Л1011 (2.0Л - 2049цц)

  трактори

  Мотори - Морски

  Разни модели

  1993

  Ф4Л1011 (2.7Л - 2732цц)

  трактори

  Мотори - Морски

  Разни модели

  1994

  Ф2Л1011 (1.4Л - 1366цц)

  трактори

  Мотори - Морски

  Разни модели

  1994

  Ф3Л1011 (2.0Л - 2049цц)

  трактори

  Мотори - Морски

  Разни модели

  1994

  Ф4Л1011 (2.7Л - 2732цц)

  трактори

  Мотори - Морски

  Разни модели

  89-На

  БФ4Л1011 (2.7Л - 2732цц)

  КХД

  Разни Опрема

  Мотори

  1989

  Ф2Л1011 (1.4Л - 1366цц)

  КХД

  Разни Опрема

  Мотори

  1989

  Ф3Л1011 (2.0Л - 2049цц)

  КХД

  Разни Опрема

  Мотори

  1989

  Ф4Л1011 (2.7Л - 2732цц)

  КХД

  Разни Опрема

  Мотори

  1990

  Ф2Л1011 (1.4Л - 1366цц)

  КХД

  Разни Опрема

  Мотори

  1990

  Ф3Л1011 (2.0Л - 2049цц)

  КХД

  Разни Опрема

  Мотори

  1990

  Ф4Л1011 (2.7Л - 2732цц)

  КХД

  Разни Опрема

  Мотори

  1991

  Ф2Л1011 (1.4Л - 1366цц)

  КХД

  Разни Опрема

  Мотори

  1991

  Ф3Л1011 (2.0Л - 2049цц)

  КХД

  Разни Опрема

  Мотори

  1991

  Ф4Л1011 (2.7Л - 2732цц)

  КХД

  Разни Опрема

  Мотори

  1992

  Ф2Л1011 (1.4Л - 1366цц)

  КХД

  Разни Опрема

  Мотори

  1992

  Ф3Л1011 (2.0Л - 2049цц)

  КХД

  Разни Опрема

  Мотори

  1992

  Ф4Л1011 (2.7Л - 2732цц)

  КХД

  Разни Опрема

  Мотори

  1993

  Ф2Л1011 (1.4Л - 1366цц)

  КХД

  Разни Опрема

  Мотори

  1993

  Ф3Л1011 (2.0Л - 2049цц)

  КХД

  Разни Опрема

  Мотори

  1993

  Ф4Л1011 (2.7Л - 2732цц)

  КХД

  Разни Опрема

  Мотори

  1994

  Ф2Л1011 (1.4Л - 1366цц)

  КХД

  Разни Опрема

  Мотори

  1994

  Ф3Л1011 (2.0Л - 2049цц)

  КХД

  Разни Опрема

  Мотори

  1994

  Ф4Л1011 (2.7Л - 2732цц)

  КХД

  Разни Опрема

  Мотори

  89-На

  БФ4Л1011 (2.71Л - 2732цц)

   


 • Претходна:
 • Следеће:

 • 
  ВхатсАпп Мессенгер Удји на цхат!