• Phone: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco Khd starter Ka 0001416036 24v 5.4kw

  • Unit Price: USD 55-85 / sengoathoana / likotoana
  • Tefo Type: T / T, Bophirimela Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Mets. Hore: 50Piece / likotoana
  • Delivery Nako: Matsatsi a 30
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Product Qaqileng

    Tags sehlahisoa

    Info Basic
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001416036
    Driving Type: Other
    Control System: Other
    Foromo DC: Tloaelehileng starter Motor
    Cha: Boya
    Kopo: IVECO
    OEM: 0021518501
    Gagamalo: 24V
    Matla: 5.4KW
    Meno: 11T

    Info eketsehileng

    ------------------------------------------------ --------------------

    Ambalaji: nke lehlakore lebokose Box
    Tlhahiso: Top boleng
    Cha: Boya
    Lipalangoang: Ocean, Land, Air
    Sebaka sa Origin: China (naha)
    Phepelo Matla: 2000
    Lengolo la: ISO9001
    HS Code: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Tlhaloso ea Sehlahisoa

    Bosch 0001401101
    Bosch 0001410101
    Bosch 0001410111
    Bosch 0001416033
    Bosch 0001416036
    Bosch 0001411029
    Bosch 0986012730
    Bosch 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    Lucas LRS00748
    Lucas LRS01862
    Lucas LRS1862
    Lucas LRS748

    Dikopo:

    cha Model mofuta selemo
    IVECO P / PA 160-23 12,8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13,4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13,4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12,8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13,4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12,8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12,8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12,8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Previous:
  • Next:

  • 
    Whatsapp Online Chat!