• Telepon: + 86-311-80696188
  • Surélék: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco Khd Starter Pikeun 0001416036 24v 5.4kw

  • Harga Unit: Rp 55-85 / Piece / Potongan
  • Pamayaran Tipe: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Mnt. Urutan: 50Piece / Potongan
  • Pangiriman Time: 30 Days
  • Port: Shanghai, Xingang
  • jéntré produk

    Tags produk

    Info dasar
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001416036
    Nyetir Tipe: lianna
    Kontrol System: lianna
    Bentuk DC: ilahar Starter Motor
    Brand: Boya
    Aplikasi: IVECO
    OEM: 0021518501
    Tegangan: 24V
    Kakuatan: 5.4KW
    Huntu: 11T

    Info tambahan

    ------------------------------------------------ --------------------

    Bungkusan: nétral karton Box
    Produktivitas: kualitas Top
    Brand: Boya
    Transportasi: Samudra, Land, Air
    Tempat Asal: Cina (Daratan)
    Suplai Kamampuhan: 2000
    Sertipikat: ISO9001
    Kode HS: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Panjelasan Produk

    Bosch 0001401101
    Bosch 0001410101
    Bosch 0001410111
    Bosch 0001416033
    Bosch 0001416036
    Bosch 0001411029
    Bosch 0986012730
    Bosch 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    Lucas LRS00748
    Lucas LRS01862
    Lucas LRS1862
    Lucas LRS748

    aplikasi:

    merek model ngetik taun
    IVECO P / Pa 160-23 12,8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / Pa 160-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / Pa 170-23 13,4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / Pa 170-25 13,4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / Pa 170-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / Pa 180-23 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / Pa 180-25 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / Pa 180-34 12,8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / Pa 190-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / Pa 260-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / Pa 260-25 13,4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / Pa 260-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / Pa 260-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / Pa 300-30 12,8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / Pa 330-30 12,8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / Pa 340-34 12,8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Saméméhna:
  • Hareup:

  • 
    WhatsApp Online Chat!