• Telefon: + 86-311-80696188
  • E-post: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco KHD Starter För 0001416036 24v 5.4kw

  • Pris: USD 55-85 / st / styck
  • Betalning Typ: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Order: 50Piece / styck
  • Leveranstid: 30 dagar
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Produktdetalj

    produkt~~POS=TRUNC

    Grundläggande Info
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001416036
    Körning Typ: Other
    Control System: Other
    DC form: gemensam Startmotor
    Märke: Boya
    Användning: IVECO
    OEM: 0021518501
    Spänning: 24V
    Effekt: 5.4KW
    Tänder: 11T

    Ytterligare info

    ------------------------------------------------ --------------------

    Förpackning: Neutral Kartong
    Produktivitet: Toppkvalitet
    Märke: Boya
    Transport: Ocean, land-, luft-
    Hemorten: Kina (fastlandet)
    Supply Förmåga: 2000
    Certifikat: ISO9001
    HS-nummer: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Produktbeskrivning

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    APPLIKATIONER:

    varumärke Modell Typ År
    IVECO P / PA 160-23 12,8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13,4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13,4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12,8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13,4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12,8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12,8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12,8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Föregående:
  • Nästa:

  • 
    WhatsApp Online Chat!