• Telefon: + 86-311-80696188
  • E-posta: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    0001416036 24v 5.4kw için Iveco KHD Starter

  • Birim Fiyatı: USD 55-85 / Adet / Adet
  • Ödeme Tipi: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Sipariş: 50piece / Parçalar
  • Teslim Süresi: 30 Gün
  • Liman: Şangay, Xingang
  • Ürün ayrıntısı

    Ürün etiketleri

    Temel Bilgi
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001416036
    Sürüş Tür: Diğer
    Kontrol Sistemi: Diğer
    DC Formu: Yaygın Marş Motoru
    Marka: Boya
    Uygulama: IVECO
    OEM: 0021518501
    Voltaj: 24V
    Güç: 5.4KW
    Dişler: 11T

    İlave bilgi

    ------------------------------------------------ --------------------

    Ambalaj: Nötr Karton Kutu
    Verimlilik: En kaliteli
    Marka: Boya
    Ulaşım: Okyanus, Kara, Hava
    Menşe Yeri: Çin (Anakara)
    Tedarik Yetenek: 2000
    Sertifika: ISO9001
    HS Kodu: 8511409900
    Liman: Şangay, Ningbo, Xingang


    Ürün Açıklaması

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    UYGULAMALAR:

    Marka model tip Yıl
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Önceki:
  • Sonraki:

  • 
    WhatsApp Online Sohbet!