• Telefon: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    0001416036 24v 5.4kw uchun Iveco KHD Muallif

  • Birligi narxi: USD 55-85 / Tom / Soni
  • To'lov turi: t / t, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Buyurtma: 50piece / Soni
  • Xat vaqti: 30 Days
  • Port: Shanxay, Xingang
  • Mahsulot batafsil

    Mahsulot teglar

    Asosiy ma'lumot
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001416036
    Haydash turi: Boshqalar
    Nazorat tizimi: Boshqa
    DC shakli: Common Muallif Motor
    Marka: Bo'yoq
    Application: IVECO
    OEM: 0021518501
    Kuchlanish: 24V
    Power: 5.4KW
    Tish: 11T

    Qo'shimcha ma'lumot

    ------------------------------------------------ --------------------

    Paket: neytral karton Box
    Mahsuldorlik: Top sifatli
    Marka: Bo'yoq
    Transport: Ocean, Yer, havo
    Kelib o'rni: Xitoy (materik)
    Ta'minlash imkoniyati: 2000
    Muddati: ISO9001
    HS Code: 8511409900
    Port: Shanxay, Ningbo, Xingang


    Mahsulot tavsifi

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    Lukas LRS00748
    Lukas LRS01862
    Lukas LRS1862
    Lukas LRS748

    AMALIY:

    Marka model shrift yil
    IVECO P / PA 160-23 12,8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13,4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13,4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12,8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13,4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12,8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12,8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12,8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Oldingi:
  • Keyingi:

  • 
    WhatsApp Online Chat!