• Phone: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Alternator Ngokuba Deutz Engine, 1181735,1182043,1182399

  • Unit Price: USD 55-85 / Piece / Pieces
  • Uhlobo Intlawulo: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, Lwemipu, CIF
  • Imiz. Umyalelo: 50Piece / Pieces
  • Delivery Ixesha: Iintsuku 30
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Iinkcukacha Product

    Tags Product

    Basic Info
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 01182399
    Uhlobo Driving: Ezinye
    System Control: Ezinye
    DC Form: Common Starter Motor
    Brand: Boya
    Isicelo: Deutz
    OEM: 01182043
    Ingozi: 24V
    Amp: 80A

    Iinkcukacha ezongezelelwe

    ------------------------------------------------ --------------------

    Packaging: olungathath'icala Carton Box
    Imveliso: Top kwizinga
    Brand: Boya
    Zokuhamba: Ocean, Land, Air
    Indawo Origin: China (wase-)
    Supply Amandla: 2000
    Certificate: ISO9001
    HS Code: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Ingcaciso yeMveliso

    OEM Ingxenye No.
    NONE 1182399
    Deutz 01181735 
    Deutz 01182043 
    Deutz 01182399 
    Deutz 01183131 
    Iskra 11201795
    Iskra 11203043
    Iskra 11203064
    Iskra 11204280
    Iskra AAN5106 
    Iskra AAN5116 
    Iskra AAN5121 
    Iskra AAN8189 
    Khd 1181735
    Khd 1182043
    Khd 1182399
    Khd 1183131
    Lucas LRA03040 
    Lucas LRA3040

    IZICELO

    irandi model uhlobo Unyaka
    KHD injini [BF12L0513C]  
    KHD injini [TCD2010]  
    KHD injini [TCD2012]  
    KHD injini 4.8 [BF6M1012]  
    KHD injini 4.9 [BF6M1012C]  

     

     


  • Previous:
  • Next:

  • 
    Whatsapp Online Chat!