• Ifoni: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco Khd Starter Ukuze 0001416036 24v 5.4kw

  • Unit Intengo: USD 55-85 / Piece / Pieces
  • Uhlobo Payment: T / T, Western Union
  • Incoterm: Fob, CFR, VGA
  • Min. Oda: 50Piece / Pieces
  • Delivery Isikhathi: Izinsuku ezingu-30
  • Port: Shanghai, Xingang
  • umkhiqizo Imininingwane

    umkhiqizo Amathegi

    Basic Ulwazi
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001416036
    Uhlobo Ukushayela: Izincwajana zemininingwane
    Control System: Izincwajana zemininingwane
    DC Ifomu: Common Starter Motor
    Brand: Boya
    Isicelo: Iveco
    OEM: 0021518501
    Voltage: 24V
    Amandla: 5.4KW
    Amazinyo: 11T

    Ulwazi olungeziwe

    ------------------------------------------------ --------------------

    Okufakiwe: Ngiphakathi nendawo ibhokisi Ibhokisi
    Ukukhiqiza: Top izinga
    Brand: Boya
    Izinto zokuhamba: Ocean, Land, emoyeni
    Indawo Umsuka: China (Mainland)
    Supply Ikhono: 2000
    Isitifiketi: ISO9001
    HS Ikhodi: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    umkhiqizo incazelo

    Bosch 0001401101
    Bosch 0001410101
    Bosch 0001410111
    Bosch 0001416033
    Bosch 0001416036
    Bosch 0001411029
    Bosch 0986012730
    Bosch 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    Lucas LRS00748
    Lucas LRS01862
    Lucas LRS1862
    Lucas LRS748

    ISICELO:

    Brand Model Uhlobo Unyaka
    Iveco P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    Iveco P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    Iveco P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    Iveco P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    Iveco P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    Iveco P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    Iveco P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    Iveco P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    Iveco P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    Iveco P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    Iveco P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    Iveco P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    Iveco P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    Iveco P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    Iveco P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    Iveco P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Previous:
  • Okulandelayo:

  • 
    WhatsApp Online Chat!